עם התפתחות מכשירי הלייזר השונים, נוצרו שיטות שונות לטיפול הסרת משקפיים. שיטות אלו מבוצעות במרפאות שונות, בהתאמה לסוג הטיפול, שהמטופל צריך לעבור. במאמר זה נסקור בקצרה, מספר שיטות של טיפול הסרת משקפיים. 
טיפול הסרת משקפיים, מתבצע כיום בלא מעט מרפאות עיניים. רופאי עיניים התמחו בתחום הלייזר, ובתחום הסרת משקפיים בלייזר. כך הם יכולים לבצע טיפולי הסרת משקפיים, למי שפונה אליהם. על מנת לבצע טיפול הסרת משקפיים, לא מספיק כמובן, להיות מומחה בתחום, אלא צריך מרפאה עם מכשירי לייזר מתאימים, וכמובן, להיות מספיק מקצועי בשני התחומים.

שיטות

יש מספר שיטות של באמצעות מכשיר לייזר. שלושה מתוכם, נחשבים לטובות ביותר. 
אינטראלאסיק, המאפשר טיפול מתחילתו ועד סופו באמצעות מכשיר לייזר, ללא שימוש בסכין מנתחים. טיפול זה נעשה באמצעות מכשיר לייזר עם אורכי גל של 1053 ננומטר. 
בטיפול זה ניתן לטפל בצילינדרים, בליקוי ראייה של קוצר ורוחק רואי בינוני, ובקרניות דקות. 

טיפול אחר הוא לאסיק, סוג הטיפול הוותיק ביותר של הסרת משקפיים בעזרת לייזר. הוא מתחיל בחתך באמצעות סכין חשמלית, ולאחר מכן מתחיל הלייזר לעבוד על הקרנית. כל הטיפול נמשך עשרים דקות. 
טיפול נוסף הוא, לאסק, ניתוח חדשני, שמתבצע לבעלי קרנית שטוחה או דקה, מתבצע על ידי קילוף שכבת תאים של הקרנית, ולאחר מכן, מתחילים בעבודה עם מכשיר הלייזר. התהליך כולו לוקח מספר דקות. 

כל סוג טיפול מותאם לסוג קרנית ולסוג אחר של ליקוי ראייה. לכן חשוב מאוד שהרופא יאבחן אותכם בצורה נכונה, ושיבצע את הטיפול, בהתאם לצרכים שלכם. חשוב לציין, שכדי מאוד, לקרוא חומר על סוג הטיפול שאתם הולכים לעבור, וכמובן, לברר אצל הרופא את כל השאלות שיש לכם. כך תגיעו לטיפול הסרת משקפיים, עם כל הידע שאתם צריכים.
קידום אורגני | קידום אתרים