ניתוחי לייזר אשר בסופו יכול המנותח, להסיר את המשקפיים אחת ולתמיד, הינו ניתוח פשוט הנעשה בעזרת מכשיר לייזר מתקדם ביותר. המכשיר המתקדם ביותר כיום לניתוח הסרת משקפיים בלייזר, הוא מכשיר אינטראלאסיק (INTARLASIK). מדובר במכשיר המדויק והבטוח ביותר, איתו עובדים רופאי העיניים.

תחום הסרת משקפיים, גדל בעשר השנים האחרונות והפך לנורמה מקובלת. במקום שאנשים ירכיבו עדשות מגע או ימשיכו להרכיב משקפיים, הם מעדיפים לבצע ניתוח לייזר פשוט, ובכך הם מורידים את המשקפיים לתמיד.

שלבי ניתוחי לייזר להסרת משקפיים

ניתוחי לייזר באמצעות מכשיר אינטראלאסיק, מתבצעים בשלושה חלקים:
בחלק הראשון, טרום הניתוח, מכין הרופא את מחשב המכשיר לניתוח. הוא מכניס את נתוני המטופל לפי תוצאות הבדיקות שנערכו לו בעת בדיקת התאמתו לניתוח הלייזר. לאחר שהנתונים מוכנסים למחשב, מרדים הרופא את המטופל בהרדמה מקומית, ללא זריקות וללא כאב.
בחלק השני של הניתוח, פותח הרופא חלון קטן בקרנית העין, בעזרת קרן הלייזר של המכשיר, פתיחת החלון נעשית כאמור ללא מגע אדם או סכין כירורגית, אלא באמצעות גלי אור של הלייזר.
לאחר פתיחת החלון, מתחיל החלק השלישי בניתוח, בחלק זה מלטשת הלייזר את הקרנית, ומעצבת את קמירותה כך שתתאים לעין הרואה ללא צורך במשקפיים.

הניתוח נערך מספר דקות, בהן הלייזר מטפל בכל עין, הוא לא יוצר חום ולכן לא שורף או יותר כוויות. היתרון בניתוח מסוג זה, שהוא נעשה ללא מגע אדם, אך ורק בעזרת מכשיר לייזר מדויק, לכן גם הסיכונים בניתוח כזה, הם נמוכים.
הראייה מתייצבת באופן סופי שלושה חודשים אחרי הניתוח, אך כבר אחריו, תראו שיפור עצום בראייה. ניתוח לייזר מביא עמו ראייה משופרת, איכות ראייה שונה ממה שהיה לכם קודם לכם, חדות טובה יותר וגולת הכותרת היא הסרת משקפיים לתמיד. לאחר הניתוח תעברו הליך החלמה מהיר, כבר למחרת תוכלו לחזור אל שגרת חייכם, אך יש לשמור את העין מפני חבלות, או מים לא נקיים.

הניתוח מתאים לבעלי אישונים רחבים, בעלי קרניות דקות, ומי שסובל מקוצר ראייה. הניתוח מתבצע רק על בני 19 ומעלה, ולא לנשים בהריון או נשים מניקות, מי שלוקח תרופות באופן קבוע צריך להתייעץ עם רופא, האם הוא יכול לעבור ניתוח תיקון ראייה.

ניתוחי הלייזר הינם ניתוחים בטוחים. חשוב לדעת שהראייה לא יכולה להיפגע בשום דרך מהלייזר, לא ניתן להיכוות בעין, לאבד את הראייה או לקבל סרטן מקרן הלייזר. ניתוחים אלו בטוחים, מורשים על ידי משרד הבריאות, ומוכרים בכל העולם כניתוחים הנעשים במכשור מתקדם ביותר וברמת בטיחות גבוהה, אשר בסופם זוכים המטופלים להסיר את המשקפיים, ולא להזדקק להם יותר.
במכונים איתם אנו עובדים בפורטל, יש רופאים מומחים לניתוחי עיניים אשר מבצעים מאות ניתוחי הסרת משקפיים בשנה. רופאים אלו יהיו שמחים לייעץ לכם האם יש צורך שתעברו את ניתוח לייזר להסרת משקפיים, הם ישמח לטפל בכם בכל העת, ולעזור לכם להיפטר אחת ולתמיד מהצורך להרכיב משקפיים.

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים