ניתוח הסרת משקפיים כולל מספר שלבים

המתחילים עוד לפני הניתוח, שלבים אלו מתחילים בעת הכנסת הנתונים של המטופל אל מכשיר הלייזר הממוחשב.
מדובר במכשיר לאסיק, שהינו המכשיר המקובל ביותר בתחום הסרות המשקפיים. הנתונים שמוכנסים אל המחשב, הינם הנתונים שנאספו על ידי הרופא בעת שבדק את מידת כשירותו של המטופל עבור ניתוח הסרת משקפיים בלייזר. לאחר שהנתונים הוכנסו למחשב, באפשרות הרופא לבצע הרדמה מקומית של העיניים על ידי טיפות עיניים. כאשר העיניים מורדמות, יכול הרופא להתחיל בשלב הראשון של הניתוח.
בשלב זה של הניתוח, פותח הרופא חלון טיפולי בקרנית בעזרת להב כירורגי. אחרי שהרופא פתח את החלון, מתחיל השלב השני בניתוח, בו מתחיל מכשיר הלאסיק לטפל בעזרת, הקרנת לייזר בעיניים. הלייזר מלטש את הקרנית, ומעצב אותה לפי הנתונים שהוחדרו אל מחשב הלייזר. הטיפול מתחיל בעין אחת ולאחר מספר רגעים עובר לעין השנייה.

טיפול לאסיק מבצע פיצול של כיפת הקרנית מן הקרנית, בעזרת קרן לייזר דקה, זו מלטשת את הקרנית בעדינות בדייקנות, בסיום הליטוש מוחזרת כיפת הקרנית אל מקומה הקודם. לאחר הליטוש, הקרנית הופכת לדקה יותר, ומותאמת לראייה ללא משקפיים וללא צורך בשימוש עדשות מגע.
הנתונים עבור הליטוש, כפי שצויין, נרשמים במחשב לפני תחילת ניתוח הסרת משקפיים, ולכן ישנה חשיבות גדולה לאופי ואיכות בדיקות ההתאמה שתעברו לפני ביצוע הניתוח, שכן אם יוכנסו נתונים שגויים, תוצאות הניתוח עלולות להיות לא מה שציפתם, ועלולות להוות בעיה בעתיד. במכונים המוכרים בישראל, מתחייבים הרופאים, שבדיקות ההתאמה הינם קפדניים, הן לתוצאות הבדיקות והן בהכנסתם למחשב המכשיר, כך שניתוחי הסרת משקפיים, יעברו בצורה הטובה ביותר, וללא כל סיכון.

מידע נוסף עבור הסרת משקפיים


הניתוח עצמו נערך בסביבות 25 דקות, בסופו תזכו לראייה משופרת ללא צורך בהרכבת משקפיים או עדשות מגע. חשוב לציין, שניתוח עיניים בלייזר איננו מבטיח ראיית 6/6, אלא ראייה אופטימאלית לפי נתונים של כל מטופל ומטופל באופן שונה. תוצאות הניתוח יתקבלו באופן סופי מספר שבועות אחרי הניתוח, אך השיפור בחדות ואיכות הראייה, תורגש כבר ביום שלאחר הניתוח.

הסרת משקפיים, הינו ניתוח שאין בו כאב, הוא מאפשר החלמה מהירה, תוצאות מדויקות, ואינו נושא טראומה לרקמה החיצונית שמסביב לעין. תופעות הלוואי של הניתוח הן נדירות ביותר, יתכנו דלקות אך כפי שציינתי הדבר נדיר מאוד. חשוב לציין, שלא ניתן לאבד את הראייה והעין לא נפגעת בניתוחי עיניים.

ניתוח הסרת משקפיים בשיטת לאסיק, הינו מתאים לקוצרי רואי, רחוקי רואי, ובעלי צילינדר יציב. אין הוא מתאים לנשים מניקות או נשים בחודשי ההריון, ולא למי שראייתו השתנתה בשנה האחרונה. את הניתוח מבצעים אך ורק לבני 20 ומעלה.
בסיומו של ניתוח זה בעיניים, תוכלו לחזור אל שגרת חייכם עוד באותו יום. אך יש להימנע ממים לא נקים, וחבלה. ניתן לחזור לנהוג ולעסוק בספורט אך לנקוט מידת זהירות מפני פגיעה. חשוב מאוד לבוא לבדיקות תקופתיות אצל רופא מנתח, על מנת שיבחן את מצב העין לאחר הניתוח כל מי שמעוניין לעבור ניתוח הסרת משקפיים חייב לדעת שיותר ויותר אנשים עוברים ניתוח זה, המכשור כיום מתקדם מאוד ביחס לשנים עברו, הידע גדל, ואחוזי ההצלחות של הניתוחים נמצאים בעליה מתמדת.
אחרי שתעברו את הניתוח, תוכלו לראות בצורה חדה ואיכותית יותר, ולחוש משוחררים ללא צורך בהרכבת עדשות מגע בעיניים או משקפיים.
 

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים