הסרת משקפיים - לראות את העולם כמו שהוא

יותר ויותר אנשים בשנים האחרונות, מניחים את המשקפיים שלהם בצד, ועוברים ניתוח הסרת משקפיים בלייזר, כדי לא לחזור להרכיב שוב את המשקפיים. אין מדובר בצורך רפואי, או בניתוח מסיבות רפואיות, הרי הרכבת משקפיים, אינם מהווים בעיה רפואית כשלעצמם, ובכל זאת ניתוח הסרת משקפיים בלייזר, הם מהניתוחים הפופולאריים ביותר. 

הדימוי של המשקפיים, איננו כפי שהיה בעבר. אם בעבר כאשר הבטנו באנשים עם משקפיים, ראינו אותם כאנשים רציניים, עמוקים, הרי כיום ברור לנו, שאין המשקפיים מעידים על האדם. כיום, עם כבר, זה הפוך. יותר אנשים חשים, שהמשקפיים מפריעים להם בחיי היום יום, ומפריעים למראה שלהם, על כן הם מבקשים לעבור ניתוח הסרת משקפיים בלייזר. 

כפי שציינתי, משקפיים אינם בעיה רפואית. הבעיה היא בעיניים, והמשקפיים הם כלי עזר עבור אלו שיש להם בעיה זו, כדי שיוכלו לראות. אך לעיתים קרובות, המשקפיים מהווים בעיה. עבור ספורטאים, או עבור מי שצריך לעבוד עם חומרים רגישים או בקריאה ממסכים או ספרים, אזי שאין הוא יכול כל העת להרכיב משקפיים, דבר שאינו נוח ודבר הדורש ממנו, בדיקות עיניים עקביות יותר. 

הסרת משקפיים, איננה רק עניין של נוחות או מראה, מדובר בעצם באמירה אישית. לא לכולם זה מתאים, אך עבור אלו שזה מתאים להם, יש בכך שינוי אמיתי. אם תבקשו מאנשים סביבכם להביט בכם במשך זמן מה, ללא משקפיים, ייקח להם כמובן זמן להתרגל, לכן כפי שלכם לוקח זמן להתרגל למשקפיים המונחות עליכם, כך לאנשים סביבכם ייקח זמן להתרגל לעובדה, שאינם מרכיבים אותם עוד. 

השינוי בראייה, איננו רב. מטרת הניתוח היא לאפשר לכם לראות באופן דומה, לאופן בו ראיתם כאשר הרכבתם משקפיים. לכן מבחינה זו, אל תצפו לשינוי גדול. השינוי הוא בעצם זה, שלא תצטרכו לראות דרך משקפיים, לא תצטרכו לקרב את המשקפיים, לנקות אותם, לבדוק אם לקחתם אותם, או לשנות את המספר שלהם מעת לעת, אלא פשוט להביט על העולם כפי שהוא. 

טיפול הסרת משקפיים בלייזר, איננו מיועד לכל אחד. לכן חשוב בטרם מחליטים לעבור ניתוח זה, לבדוק מי מתאים לניתוח זה ומי לא. על השאלה, האם הניתוח מתאים לכם מבחינה אישיותית, רק אתם יכולים לענות. אז תשאלו את עצמכם, אם אתם מעוניינים לראות את העולם, מבעד לעיניכם או מבעד לעדשות המשקפיים, ואז תבדקו אם אתם מתאימים לעבור ניתוח זה.
קידום אורגני | קידום אתרים